Doniczki wysokie dostępne od ręki: https://don-kwiat.pl/doniczki/doniczki-produkcyjne/doniczki-okragle-wysokie-do-roz/

Parę słów o podłodze :)

Posted by admin | Bez kategorii | środa 25 sierpnia 2010 11:39 am

Wybierając rodzaj materiału, którym pokryjemy podłogę bierzemy pod uwagę zarówno użyteczność jak i wygląd. Stawianie na własny gust w tym przypadku może nie być najlepszym rozwiązaniem. Takie pomieszczenia jak kuchnia, łazienka, przedpokój wymagają odporniejszych na wilgoć i twardszych płytek czy paneli. Panele nie będą dobrze służyć w miejscach, gdzie panuje wilgoć. I o ile w kuchni i łazience praktycznie najpowszechniej stosuje się terakotę, w pokojach panele, to przedpokój jest miejscem, w którym niewiadomo na co postawić. Ludzie, którym podobają się płytki, wybierają terakotę (która jest właściwsza do przedpokoju – bardziej odporna na ścieranie, wilgoć, twardza niż panele) i mają spokój:-) Są jednak ludzie, dla których terakota to zło konieczne [lub niekonieczne:-)] i wolą panele. Ci prawdopodobnie pominą praktyczność i postawią na swoje upodobania, położą panele i będą mieć “cieplejszy”, przytulniejszy przedpokój niż “kafelkowcy”, oczywiście kosztem częstego sprzątania i szybszego odnowienia podłogi.

W ostatnim czasie pojawiły się jednak propozycje godne uwagi. Coraz częściej propaguje się łączenie w przedpokoju płytek z panelami. Wydaje się to być idealnym rozwiązaniem. Przy drzwiach, gdzie nanosi się wodę i błoto można zastosować płytki, natomiast na reszcie powierzchni panele. To kompromis łączący 2 w 1 warty rozpatrzenia.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg_replace() in /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-content/themes/ChicUrbanLiving/footer.php(1) : eval()'d code:1 Stack trace: #0 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-content/themes/ChicUrbanLiving/footer.php(1): eval() #1 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-includes/template.php(783): require_once('/home/konto1/do...') #2 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-includes/template.php(718): load_template('/home/konto1/do...', true, Array) #3 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-includes/general-template.php(92): locate_template(Array, true, true, Array) #4 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-content/themes/ChicUrbanLiving/index.php(41): get_footer() #5 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-includes/template-loader.php(106): include('/home/konto1/do...') #6 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-blog-header.php(19): require_once('/home/konto1/do...') #7 /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/index.php(17): require('/home/konto1/do...') #8 {main} thrown in /home/konto1/domains/worderfall.com/public_html/wp-content/themes/ChicUrbanLiving/footer.php(1) : eval()'d code on line 1